فروشگاه سنگ مزار یاد بود قیمتها را شکست

بدون دیدگاه

فروشگاه سنگ مزار یاد بود 2
فروشگاه سنگ مزار یاد بود2 با در نظر گرفتن بحرانی که سرتاسر جهان را فرا گرفته و مردم ایران را به شدت درگیر خودش کرده است و به واسطه ویروس کرونا متاسفانه در گوشه و کنار کشور هموطنان گرامی را به کام مرگ کشیده و بسیاری از مردم را به ویرانی کشنده کرونا مبتلا کرده است . یک سری از سنگهای قبر ایرانی درجه یک از برند برتر دنیا بنام تویسرکان همدان را با خدمات ویژه ای به هموطنان گرامی و مصرف کننده گان محترم با نازلترین قیمت عرضه نماید . سنگ قبر تویسرکان همدان به لحاظ کیفیت و استقامت و قیمت مناسب با دیگر سنگهای قبر مقرون به صرفه می باشد. سنگ گرانیت تویسرکان همدان یکی از برترین سنگهای گرانیت درجه یک و معروف دینا است. سنگ گرانیت تویسرکان همدان یکی از برترین سنگهای گرانیت درجه یک و معروف دنیا است. سنگ گرانیت تویسرکان همدان دارای 75 درصد آهن است ، وجود این حجم از آهن ذدر سنگ تویسرکان سبب شده که در هر نوع شرایط بد آب و هوایی استقامت زیادی از خودش نشان دهد. فروشگاه سنگ قبر یاد بود 2 بدلیل شرایط بحرانی حاکم در جهان و وجود ویروس کرونا که گریبان دنیا را فرا گرفته و بی رحمانه مردم را در سرتاسر کره زمین و کشور عزیزمان به کام مرگ می کشاند ، تحت شرایط ویژه ای برای جلوگیری از انتقال ویروس کرونا به افراد بیشتر تدابیر پیشگیرانه ای اندیشیده است . یکی از راه کارها استفاده از آهک در قسمت بالایی و نزدیک به سطح زمین و زیر سنگ قبر است. استفاده از آهک در قبر وجود احتمالی ویروس کرونا را از بین می برد و از طرف دیگر برای سنگهایی که شرایط استفاده برای اینگونه قبر ها را ندارد بسیار مضر می باشد. و پس از نصب این سنگ آهک زیر سنگ در مدت کمی حفره های کوچکی ایجاد کرده و با افزایش حفره ها سنگ قبر استقامتخودشرا از دست داده و از چندین نقطه می شکند. فروشگاه سنگ مزار یادبود 2 برای حل این مشکل پیشنهاد می کند سنگ قبر گرانیت تویسرکان همدان بهترین گزینه است. فروشگاه یاد بود 2 پیشگام در عرضه بهترین و مرغوبترین سنگهای قبر و خدمات منحصر به فرد با نازلترین قیمت همراه همیشگی مستریان و هموطنان گرامی می باشد.
فروشگاه یاد بود 2 به هموطنان سوگوار که قصد خرید سنگ قبر دارند ، خاطر نشان می کند با در نظر گرفتن شرایط خاکسپاری و توجه به ویژگی های سنگ قبر تویسرکان همدان به جایگاه خاص این سنگ ارزشمند در دنیا و برای جلوگیری از به هدر رفتن وقت و هزینه ای که متحمل شده اید ، با اطمینان کامل سنگ قبر درجه یک ایرانی که در دنیا بی نظیر است خریداری نمایید . این سنگ قبر کاملا قدرتمند در بدترین شرایط اقلیمی و زیر هجوم برفهای سنگین و بارانهای شدید و سرمای زیاد و همچنین در گرمای سوزنده و زیر تابش شدید و مستقیم نور خورشید سالها بدون هیچ آسیبی ، استقامت می کند. سنگ تویسرکان همدان با دستان هنر مند سنگ تراش و ابزارهای پیشرفته و طراحی و خطوط زیبای نستعلیق و شکسته اساتید خط و خوشنویس ایران و یا سند پلاست حرفه ای با دستگاه کامپیوتری لیزر طرحها و نقشهای زیبا و بدون خط روی سنگ قبر و کتیبه و قرنیزها سنگ قبر گرانیت تویسرکان همدان به اثر هنری زیبا و بسیار ماندنی تبدیل خواهد شد. باشما اطمینان می دهیم سنگ گرانیت تویسرکان همدان پس از نصب به روی قبر و با گذشت ساها در شرایط نام ناسب جوی ، سنگ قبر تویسرکان قدرتمندانه با حفظ شکل و فرم زیبا و منحصر به فرد خودش نظر بینندگان را به خود جلب می نماید. و فقط با شستشوی معمولی با آب وقار و زیبایی خیره کننده اش را به رخ می کشاند . نصب سنگ قبر در عمر سنگ بسیار با اهمیت است از این روی می بایستی قبل از نصب سنگ زیر سازی مناسب انجام شود و خاک قبر کوبیده شود این کار دو روز قبل از نصب سنگ باید انجام شود تا خاک کاملا سفت و محکم شود ، در صورتی که خاک قبر نرم باشد مدتی بعد از نصب سنگ زمین نشست کند، سنگ قبر بر اثر فشار وارد شده می شکند و در کشور ما سنگ قبر بصورت افقی و هم سطح با زمین روی مزار قرار گرفته و با مخلوط سیمان و ماسه و آب (ملات) و قرار گرفتن قرنیز دور تا دور سنگ روی مزار نصب می شود و کتیبه بالار مزار بصورت عمودی و ایستاده در باکس مخصوص که به همین منظور بالای سر مزار نصب شده است. قرار می گیرد.
سنگهای قبر افقی با در خواست مشتریان تا ارتفاق 60 سانت بالاتر از سطح قبر با اضافه کردن قرنیز بصورت پلکانی نصب می شود. البته اینوع نصب در بعضی قطعات بهشت زهرا ممنوع شده است.
نصب سنگ قبر به شکل ایستاده و عمودی در اکثر کشورهای دنیا رایج است ارامنه محترم ایرانی در آرامنستانهای خود برای نصب سنگ قبر از سنگهای ایستاده و عمودی با قطر 20 سانت تا 30 سانت و ارتفاع 60 سانت اغلب استفاده می کنند. این نوع سنگ بدلیل قطر زیاد موجب هزینه بیشتری می شود خصوصا که برای نصب سنگ ایستاده یا عمومی بدلیل اینکه قسمت کمی از سنگ به زمین متصل می گردد. سنگ را آسیب پذیرتر می کند و حتما باید از سنگهای درجه یک و مرغوب استفاده شود. اما برای نصب سنگ قبر افقی سنگهایی با هزینه کمتر می توانیم نصب کنیم. یکی از دیگر از سنگهای بی نظیر در دنیای سنگی است که از معادن سنگ همدان بنام شبق همدان بزرنگ مشکی ، یکدست صاف و شیشه ای رخ سنگ قبر شبق همدان مانند شیشه دودی است سنگ شبق همدان در دنیا طرفداران بسیاری دارد . سازندگان اشیاء و مبل و میز و صندلی در اروپا بخصوص ایتالیا از طرفداران اصلی و مشتریان پر و پا قرص این سنگ زیبا هستند تجار و بازرگانان ایتالیایی با خرید این سنگ بی نظیر از معادن سنگ ایران بصورت کپ (تکه های بزرگ) و حمل سنگ با کشتی یا کامیووپن به ایتالیا حمل کرده و در کارخانجات سنگ بری با پیشرفته ترین دستگاه های سنگ بری و سنگ تراشی از این تکه سنگ قول پیکر تکه سنگ هایی در قطعات و سایز های مختلف برش زده و برای مصارف صنایع دستی و اشیاء گران قیمت سایز بندی می کنند بطوری که از یک تکه کوچک این سنگ ارزشمند چشم پوشی نمی کنند. هنرمندان ایتالیایی با ساخت اشیاء و وسایل تزیینی زیبا و مبل و میز و صندلی اثر هنرمندانه دستان خود را به سایر کشورهای دنیا به قیمت نجومی بنام سنگ ایتالیایی صادر می کنند.
سنگ شبق همدان در سال فقط 3 ماه استخراج می شود این سنگ زیبا کمیاب است در حال حاضر بدلیل عدم صادرات ایران این سنگ بی نظیر را می توانیم در کشور استفاده کنیم. سنگ قبر گرانیت تویسرکان همدا ن و سنگ شبق همدان از بهترین و با کیفیت ترین در دنیا می باشند. هموطنان گرامی توجه فرمایید اگر مایل به خرید سنگ مزار بی نظیر و کمیاب شبق همدان هستید ، هرچه سریعتر با واحد فروش و بازار یابی فروشگاه سنگ یادبود با شماره تلفن های 09122967157 و 02155213821 تماس حاصل فرمایید.
تعداد محدودی سنگ شبق همدان و گرانتی تویسرکان همدان موجود است . سنگهای قبر گرانیت تویسرکان و شبق همدان در فروشگاه یادبود 2 با ضمانت نامه کتبی کیفیت مادم العمر صادر می شود.


ارسال پاسخ به دیدگاه