قیمت سنگ قبر

بدون دیدگاه

قیمت سنگ قبر به جه عواملی بستگی دارد؟سنگ قبرهای سنگ یادبود به صورت کلی و جزئی عرضه میشود. قیمت خرید سنگ قبر و قیمت فروش سنگ قبر به صورت قیمت خرید و فروش درب کارخانه عرضه میگردد.

سنگ های مصنوعی سفید یکدست که نوع خارجی آن براق و شفاف با ضمانت 15 تا 20 ساله که برای اطمینان مشتری در فاکتور قید و مهر و امضا می شود و سنگ های طبیعی از جمله هرات،ازنا،سیرجان،کریستال،قروه نمایی سفید با تعدادی رگه های مشکی یا طوسی دارند.

سنگ هرات تنها سنگ مرمر طبیعی است که طبیعت آن دارای هاله های سبز کمرنگ یا صورتی یا قهوه ای آن هم بصورت جزئی در داخل سنگ دیده می شود و به هیچ عنوان سفید یکدست براق شیشه ای ندارد.

قیمت سنگ قبر به عواملی چون جلوه ظاهری که یکدست باشد یا  که مثلا دانه های سفید یکدست در آن دیده نشود.هرچقدر  که این سنگ یکدست باشد و این دانه ها در آن مشاهده نشود نشان دهنده درجه یک بودن و زیبایی آن است  که موجب می شود قیمت بالایی داشته باشد.هرچه تعداد این دانه ها در سطح سنگ دیده شود عکس حکاکی شده در آن زیبایی کمتری پیدا می کند چون دانه های سفید زیر این تصویر کار شده دیده شده هر چه زیر سطح سنگ صاف تر باشد کیفیت عکس بهتر دیده می شود چه بسا در نوشتار و طراحی این زیبایی بیشتر می شود و لازم به ذکر است اگر هرچقدر این سنگ ها چه ضعیف، چه قوی و چه متوسط یک طراحی ساده بر روی آن اجرا شود زیبایی سنگ جندین برابر بیشتر دیده می شود.

سنگ دارای چندین کیفیت می باشد که در ادامه آن را برای شما بیان می کنیم:

درجه یک:

این سنگ دارای سطحی صاف،مشکی براق با دانه های طلا که به اصطلاح دانه طلا نامیده می شود.که شناسنامه آن می باشد

درجه دو:

این سنگ مشکی بوده اما کف آن دانه های سبز ریز دارد که به نام Absolute در بازار عرضه می شود

درجه سوم:

این نوع سنگی به اصطلاح اپوکسی خورده که همان رنگ زده شده می باشد.که این سنگ ها را در استخر رنگ قرار می دهند و روی آن گرده رزین قرار می دهند.این سنگ ها دارای استقامت یک یا نهایت دو ساله می باشند و ضمانت آن ها هم این مدت می باشند.اما سنگ های برزیلی دانه طلا درجه یک ضمانتی مادام العمر دارند که در فاکتور ذکر می شود.اگر سنگ برزیلی درجه یک دانه طلا هر گونه آسیب دیدی فروشگاه موظف به پرداخت غرامت یا عودت کامل پول می باشد.

عوامل های تاثیر گذار بر قیمت سنگ مزار :

  • نوع سنگ به کار گرفته شده
  • ابعاد سنگ
  • ضخامت سنگ
  • طرح به کاربرده شده
  • رنگ مورد استفاده
  • کنده کاری به کار رفته

قیمت سنگ مزار یادبود بسیار مناسب حال جیب مشتریان میباشد. لطفا برای اطلاع از قیمت انواع سنگ مزار و سفارش سنگ مزار با شماره تلفنهای 09122967157 و 02155213821 یا 09123713813 تماس حاصل فرمایید.

سنگ یادبود سنگ قبری با کیفیت بالا خدمت شما مشتریان عرضه میکند. برای دیدن نمونه های سنگ قبر به شعب 1 و 2 جنب بهشت زهرا مراجعه نمایید.

آدرس سنگ یادبود : جاده قدیم قم ، بعد از سه راه بهشت زهرا ، بعد از درب جدید ، دست راست سنگ یادبود
تلفن تماس : 09122967157 و 02155213821 و 09123713813

 


ارسال پاسخ به دیدگاه